767141393GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141393GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767141393GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 13 RES 39K OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 767141393GPTR13.pdf
  • Pranešimas
767141393GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 767141393GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 13 RES 39K OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100989 pcs Duomenų lapas 767141393GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 39k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 13 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 39k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Bussed Programos -
Susiję produktai
767141392G
767141392G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 3.9K OHM 14SOIC
Sandelyje: 4402 pcs
parsisiųsti: 767141392G.pdf
RFQ
767141391GP
767141391GP
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 390 OHM 14SOIC
Sandelyje: 102561 pcs
parsisiųsti: 767141391GP.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 430 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 767141431GP.pdf
parsisiųsti: 767141391G.pdf
767141391GPTR13
767141391GPTR13
parsisiųsti: 767141391GPTR13.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 390K OHM 14SOIC
parsisiųsti: 767141431GPTR13.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 47 OHM 14SOIC
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus