635P3I2152M52000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 635P3I2152M52000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 152.52MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 635P3I2152M52000.pdf
  • Pranešimas
635P3I2152M52000 specifikacijos
Dalies numeris 635P3I2152M52000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 152.52MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5165 pcs Duomenų lapas 635P3I2152M52000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 635
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 152.52MHz
Išsamus aprašymas 152.52MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 88mA