635P3I2074M17580
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 635P3I2074M17580
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 74.1758MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 635P3I2074M17580.pdf
  • Pranešimas
635P3I2074M17580 specifikacijos
Dalies numeris 635P3I2074M17580 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 74.1758MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32698 pcs Duomenų lapas 635P3I2074M17580.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 635
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 74.1758MHz Išsamus aprašymas 74.1758MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 88mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -
Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
635P3I2025M00000
635P3I2025M00000
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: OSC XO 25.000MHZ LVPECL SMD
Sandelyje: 33180 pcs
parsisiųsti: 635P3I2025M00000.pdf
RFQ
apibūdinimas: OSC XO 50.000MHZ LVPECL SMD
Sandelyje: 38861 pcs
parsisiųsti: 635P3I2050M00000.pdf
RFQ
635NH
635NH
Gamintojai: APEM Inc.
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPDT 10A 125V