635P3I2125M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 635P3I2125M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 635P3I2125M00000.pdf
  • Pranešimas
635P3I2125M00000 specifikacijos
Dalies numeris 635P3I2125M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33206 pcs Duomenų lapas 635P3I2125M00000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 635
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 125MHz Išsamus aprašymas 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 88mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -
Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
635P3I2156M25000
635P3I2156M25000
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD
Sandelyje: 30670 pcs
parsisiųsti: 635P3I2156M25000.pdf
RFQ
apibūdinimas: OSC XO 133.000MHZ LVPECL SMD
Sandelyje: 28466 pcs
parsisiųsti: 635P3I2133M00000.pdf
RFQ
635NH/2
635NH/2
Gamintojai: APEM Inc.
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPDT 10A 125V