448UD3103BDN
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 448UD3103BDN
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas SLIDE POT 10K OHM 0.2W SIDE 30MM
Duomenų lapai: 448UD3103BDN.pdf
  • Pranešimas
448UD3103BDN specifikacijos
Dalies numeris 448UD3103BDN Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas SLIDE POT 10K OHM 0.2W SIDE 30MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5766 pcs Duomenų lapas 448UD3103BDN.pdf
Kelionių diapazonas 30mm Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys Rectangular - 1.720" L x 0.858" W x 0.191" H (43.70mm x 21.80mm x 4.85mm) Serija 448
Atsparumas 10 kOhms Galia (vatais) 0.2W, 1/5W
Pakuotė Bulk Kiti vardai Q5370153
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Faderio tipas Standard Išsamus aprašymas 10 kOhms 0.2W, 1/5W Through Hole Slide Potentiometer Side Adjustment Type
Reguliavimo tipas Side
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
448DD
448DD
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SET INTRCHG PT 9 PAIR
Sandelyje: 6357 pcs
parsisiųsti:
RFQ
448VA1502BDN
448VA1502BDN
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: SLIDE POT 5K OHM 0.05W TOP 10MM
Sandelyje: 5854 pcs
parsisiųsti: 448VA1502BDN.pdf
RFQ
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT 4POS TWINAX BOARD MT
Sandelyje: 253 pcs
parsisiųsti: 448821-1.pdf
448UA3103BDN
448UA3103BDN
apibūdinimas: SLIDE POT 10KOHM 0.05W SIDE 10MM
parsisiųsti: 448UA3103BDN.pdf
apibūdinimas: SLIDE POT 1M OHM 0.05W TOP 10MM