448UA3103BDN
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 448UA3103BDN
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas SLIDE POT 10KOHM 0.05W SIDE 10MM
Duomenų lapai: 448UA3103BDN.pdf
  • Pranešimas
448UA3103BDN specifikacijos
Dalies numeris 448UA3103BDN Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas SLIDE POT 10KOHM 0.05W SIDE 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71541 pcs Duomenų lapas 448UA3103BDN.pdf
Kelionių diapazonas 10mm Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys Rectangular - 0.933" L x 0.830" W x 0.191" H (23.70mm x 21.09mm x 4.85mm) Serija 448
Atsparumas 10 kOhms Galia (vatais) 0.05W, 1/20W
Pakuotė Bulk Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Faderio tipas Standard
Išsamus aprašymas 10 kOhms 0.05W, 1/20W Through Hole Slide Potentiometer Side Adjustment Type Reguliavimo tipas Side
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
448VA1105BDN
448VA1105BDN
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: SLIDE POT 1M OHM 0.05W TOP 10MM