448VA1502BDN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 448VA1502BDN
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas SLIDE POT 5K OHM 0.05W TOP 10MM
Duomenų lapai: 448VA1502BDN.pdf
  • Pranešimas
448VA1502BDN specifikacijos
Dalies numeris 448VA1502BDN Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas SLIDE POT 5K OHM 0.05W TOP 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5854 pcs Duomenų lapas 448VA1502BDN.pdf
Kelionių diapazonas 10mm Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys Rectangular - 1.130" L x 0.169" W x 0.456" H (28.70mm x 4.30mm x 11.59mm) Serija 448
Atsparumas 5 kOhms Galia (vatais) 0.05W, 1/20W
Pakuotė Bulk Kiti vardai CT2326
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Faderio tipas Standard Išsamus aprašymas 5 kOhms 0.05W, 1/20W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type