2425-018-X7R0-102P
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2425-018-X7R0-102P
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL
Duomenų lapai: 2425-018-X7R0-102P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
2425-018-X7R0-102P specifikacijos
Dalies numeris 2425-018-X7R0-102P Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8560 pcs Duomenų lapas 2425-018-X7R0-102P.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija 0%, +100%
Sriegio dydis 8-32 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Serija 2425
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Bushing, 1 Turret Lead Kiti vardai 2425018X7R0102P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įterpimo nuostolis - Aukštis (maks.) -
Išsamus aprašymas 1000pF Feed Through Capacitor 100V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead DC rezistorius (DCR) (maks.) -
Dabartinis 20A Talpa 1000pF