2425-018-X5U0-102PLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2425-018-X5U0-102PLF
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
Duomenų lapai: 2425-018-X5U0-102PLF.pdf
  • Pranešimas
2425-018-X5U0-102PLF specifikacijos
Dalies numeris 2425-018-X5U0-102PLF Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8122 pcs Duomenų lapas 2425-018-X5U0-102PLF.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija 0%, +100%
Sriegio dydis 8-32 Temperatūros koeficientas X5U
Dydis / Matmenys 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Serija 2425
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Bushing, 1 Turret Lead Kiti vardai 2425018X5U0102PLF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 1000pF Feed Through Capacitor 200V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 20A
Talpa 1000pF