2425-018-X7R0-101M
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2425-018-X7R0-101M
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 100PF 100V AXIAL
Duomenų lapai: 2425-018-X7R0-101M.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
2425-018-X7R0-101M specifikacijos
Dalies numeris 2425-018-X7R0-101M Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 100PF 100V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7608 pcs Duomenų lapas 2425-018-X7R0-101M.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis 8-32 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Serija 2425
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Bushing, 1 Turret Lead Kiti vardai 2425018X7R0101M
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įterpimo nuostolis - Aukštis (maks.) -
Išsamus aprašymas 100pF Feed Through Capacitor 100V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead DC rezistorius (DCR) (maks.) -
Dabartinis 20A Talpa 100pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2425-018-X5U0-102PLF
2425-018-X5U0-102PLF
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
Sandelyje: 8122 pcs
parsisiųsti: 2425-018-X5U0-102PLF.pdf
RFQ
2425-018-X7R0-101MLF
2425-018-X7R0-101MLF
apibūdinimas: CAP FEEDTHRU 100PF 100V AXIAL