540-18-2-WH-0100F
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 540-18-2-WH-0100F
Gamintojas / Gamintojas: CNC Tech
Prekės aprašymas CABLE AUDIO CL2 2C 100' 18AWG
Duomenų lapai: 540-18-2-WH-0100F.pdf
  • Pranešimas
540-18-2-WH-0100F specifikacijos
Dalies numeris 540-18-2-WH-0100F Gamintojas CNC Tech
Galimas kiekis 5065 pcs Duomenų lapas 540-18-2-WH-0100F.pdf
Vielos matuoklis 18 AWG Naudojimas Commercial Audio
Skydo tipas - Skydas medžiaga -
Skydo aprėptis - Serija -
Reitingai - Kiti vardai CN582-100
Striukės spalva White Striukė (izoliacija) storis 0.0230" (0.584mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC) Striukė (izoliacija) skersmuo 0.204" (5.18mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas 2 Conductor Multi-Conductor Cable White 18 AWG 100.0' (30.5m)