540-18-4-WH-0100F
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 540-18-4-WH-0100F
Gamintojas / Gamintojas: CNC Tech
Prekės aprašymas CABLE AUDIO CL2 4C 100' 18AWG
Duomenų lapai: 540-18-4-WH-0100F.pdf
  • Pranešimas
540-18-4-WH-0100F specifikacijos
Dalies numeris 540-18-4-WH-0100F Gamintojas CNC Tech
Galimas kiekis 3180 pcs Duomenų lapas 540-18-4-WH-0100F.pdf
Vielos matuoklis 18 AWG Naudojimas Commercial Audio
Skydo tipas - Skydas medžiaga -
Skydo aprėptis - Serija -
Reitingai - Kiti vardai CN601-100
Darbinė temperatūra - Dirigentų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Ilgis 100.0' (30.5m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Striukės spalva - Striukė (izoliacija) storis 0.0315" (0.800mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC) Striukė (izoliacija) skersmuo 0.248" (6.30mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas 4 Conductor Multi-Conductor Cable 18 AWG 100.0' (30.5m)
Dirigentas Strand 16/0.0100" Dirvožemio medžiaga Copper, Bare
Dirvožemio izoliacija Poly-Vinyl Chloride (PVC) Kabelio tipas Multi-Conductor
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
540-16-4-WH-0250F
540-16-4-WH-0250F
Gamintojai: CNC Tech
apibūdinimas: CABLE AUDIO CL2 4C 250' 16AWG
Sandelyje: 793 pcs
parsisiųsti: 540-16-4-WH-0250F.pdf
RFQ
540-24
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: FISHSTIX KIT LONG
Sandelyje: 829 pcs
parsisiųsti: 540-24.pdf
RFQ
Gamintojai: CNC Tech
apibūdinimas: CABLE AUDIO CL2 4C 500' 18AWG
Sandelyje: 499 pcs
parsisiųsti: 540-18-4-WH-0500F.pdf
apibūdinimas: CABLE AUDIO CL2 2C 250' 18AWG
Sandelyje: 2171 pcs
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN SKT PLCC
Sandelyje: 17825 pcs
parsisiųsti: 540-44-020-17-400004.pdf
Sandelyje: 400 pcs
apibūdinimas: CABLE AUDIO CL2 2C 100' 18AWG
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN SOCKET PLCC 20POS TIN