540-16-4-WH-0100F
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 540-16-4-WH-0100F
Gamintojas / Gamintojas: CNC Tech
Prekės aprašymas CABLE AUDIO CL2 4C 100' 16AWG
Duomenų lapai: 540-16-4-WH-0100F.pdf
  • Pranešimas
540-16-4-WH-0100F specifikacijos
Dalies numeris 540-16-4-WH-0100F Gamintojas CNC Tech
Galimas kiekis 1910 pcs Duomenų lapas 540-16-4-WH-0100F.pdf
Vielos matuoklis 16 AWG Naudojimas Commercial Audio
Skydo tipas - Skydas medžiaga -
Skydo aprėptis - Serija -
Reitingai - Kiti vardai CN585-100
Darbinė temperatūra - Dirigentų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Ilgis 100.0' (30.5m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Striukės spalva White Striukė (izoliacija) storis 0.0354" (0.900mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC) Striukė (izoliacija) skersmuo 0.287" (7.29mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas 4 Conductor Multi-Conductor Cable White 16 AWG 100.0' (30.5m)