540-16-2-WH-0100F
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 540-16-2-WH-0100F
Gamintojas / Gamintojas: CNC Tech
Prekės aprašymas CABLE AUDIO CL2 2C 100' 16AWG
Duomenų lapai: 540-16-2-WH-0100F.pdf
  • Pranešimas
540-16-2-WH-0100F specifikacijos
Dalies numeris 540-16-2-WH-0100F Gamintojas CNC Tech
Galimas kiekis 3852 pcs Duomenų lapas 540-16-2-WH-0100F.pdf
Vielos matuoklis 16 AWG Naudojimas Commercial Audio
Skydo tipas - Skydas medžiaga -
Skydo aprėptis - Serija -
Reitingai - Kiti vardai CN581-100
Striukės spalva White Striukė (izoliacija) storis 0.0315" (0.800mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC) Striukė (izoliacija) skersmuo 0.244" (6.20mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas 2 Conductor Multi-Conductor Cable White 16 AWG 100.0' (30.5m)