NITD32M63
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
NITD32M63 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NITD32M63
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR
Duomenų lapai: NITD32M63.pdf
  • Pranešimas
NITD32M63 specifikacijos
Dalies numeris NITD32M63 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3042 pcs Duomenų lapas NITD32M63.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 415V Dydis / Matmenys 0.689" Dia x 1.398" L (17.50mm x 35.50mm)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 5000
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 63A Klasė -
Susiję produktai
NITD2
NITD2
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 2A 550VAC CYLINDR
Sandelyje: 7614 pcs
parsisiųsti: NITD2.pdf
RFQ
NITD32
NITD32
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR
Sandelyje: 7225 pcs
parsisiųsti: NITD32.pdf
NITD16
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 16A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD16.pdf
NITD32M40
NITD32M40
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 40A 415VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD32M40.pdf
NITD25
NITD25
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 25A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD25.pdf
NITD20M25
NITD20M25
parsisiųsti: NITD20M25.pdf
NITD20
NITD20
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 20A 550VAC CYLINDR
NITD20M32
parsisiųsti: NITD20M32.pdf
NITD6
NITD6
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 6A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD6.pdf
NITD32M50
NITD32M50
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 50A 415VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD32M50.pdf
NITD10
NITD10
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 10A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD10.pdf
NITD4
NITD4
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 4A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD4.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus