NITD32M40
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
NITD32M40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NITD32M40
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 40A 415VAC CYLINDR
Duomenų lapai: NITD32M40.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
NITD32M40 specifikacijos
Dalies numeris NITD32M40 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 40A 415VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3313 pcs Duomenų lapas NITD32M40.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 415V Dydis / Matmenys 0.689" Dia x 1.398" L (17.50mm x 35.50mm)
Serija NITD Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 1500
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 40A Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA Patvirtinimai -
Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NITD4
NITD4
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 4A 550VAC CYLINDR
Sandelyje: 8192 pcs
parsisiųsti: NITD4.pdf
RFQ
NITD16
NITD16
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 16A 550VAC CYLINDR
Sandelyje: 7523 pcs
parsisiųsti: NITD16.pdf
RFQ
NITD20
NITD20
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 20A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD20.pdf
NITD20M32
NITD20M32
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD20M32.pdf
NITD25
NITD25
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 25A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD25.pdf
NITD10
NITD10
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 10A 550VAC CYLINDR