NITD32M50
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
NITD32M50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NITD32M50
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 50A 415VAC CYLINDR
Duomenų lapai: NITD32M50.pdf
  • Pranešimas
NITD32M50 specifikacijos
Dalies numeris NITD32M50 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 50A 415VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3619 pcs Duomenų lapas NITD32M50.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 415V Dydis / Matmenys 0.689" Dia x 1.398" L (17.50mm x 35.50mm)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 2700
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 50A Klasė -
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 4A 550VAC CYLINDR
Sandelyje: 8192 pcs
parsisiųsti: NITD4.pdf
RFQ
NITD20M25
NITD20M25
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 25A 550VAC CYLINDR
Sandelyje: 5435 pcs
parsisiųsti: NITD20M25.pdf
RFQ
NITD32M40
NITD32M40
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 40A 415VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD32M40.pdf
NITD32
NITD32
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD32.pdf
NITD25
NITD25
parsisiųsti: NITD25.pdf
NITD32M63
NITD32M63
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD32M63.pdf
NITD10
NITD10
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 10A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD10.pdf
NITD16
NITD16
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 16A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD16.pdf
NITD2
NITD2
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 2A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD2.pdf
NITD6
NITD6
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 6A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: NITD6.pdf
NITD20
NITD20
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 20A 550VAC CYLINDR
NITD20M32
parsisiųsti: NITD20M32.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus