HCM1A1307-7R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1A1307-7R8-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HCM1A1307-7R8-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 7.8UH 16.0A SMD
Duomenų lapai: HCM1A1307-7R8-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
HCM1A1307-7R8-R specifikacijos
Dalies numeris HCM1A1307-7R8-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FIXED IND 7.8UH 16.0A SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33107 pcs Duomenų lapas HCM1A1307-7R8-R.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.539" L x 0.512" W (13.70mm x 13.00mm)
Kiti vardai HCM1A1307-7R8 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 7.8µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 7.8µH Shielded Inductor 8.8A 11.5 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC rezistorius (DCR) 11.5 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 8.8A Dabartinis - sodrumas 16A