HCM1A1307-5R6-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1A1307-5R6-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HCM1A1307-5R6-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 5.6UH 20.0A SMD
Duomenų lapai: HCM1A1307-5R6-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
HCM1A1307-5R6-R specifikacijos
Dalies numeris HCM1A1307-5R6-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FIXED IND 5.6UH 20.0A SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36192 pcs Duomenų lapas HCM1A1307-5R6-R.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.539" L x 0.512" W (13.70mm x 13.00mm)
Kiti vardai HCM1A1307-5R6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 5.6µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 5.6µH Shielded Inductor 10A 9 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC rezistorius (DCR) 9 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 10A Dabartinis - sodrumas 17A