HCM1A1307-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1A1307-4R7-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HCM1A1307-4R7-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 15.0A SMD
Duomenų lapai: HCM1A1307-4R7-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
HCM1A1307-4R7-R specifikacijos
Dalies numeris HCM1A1307-4R7-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 15.0A SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32531 pcs Duomenų lapas HCM1A1307-4R7-R.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.539" L x 0.512" W (13.70mm x 13.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija HCM1A
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai HCM1A1307-4R7 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 4.7µH Shielded Inductor 11A 7.5 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC rezistorius (DCR) 7.5 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 11A Dabartinis - sodrumas 15A