GDB-800MA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GDB-800MA
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Duomenų lapai: GDB-800MA.pdf
  • Pranešimas
GDB-800MA specifikacijos
Dalies numeris GDB-800MA Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas BUSS SMALL DIMENSION FUSE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 17458 pcs Duomenų lapas GDB-800MA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GDB Atsakymo laikas Fast
Pakuotė - Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 0.67
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.14 Ohms Dabartinis įvertinimas 800mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai VDE, UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GDB-63MA
GDB-63MA
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Sandelyje: 11034 pcs
parsisiųsti: GDB-63MA.pdf
RFQ
GDB04
GDB04
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: SWITCH ROCKER DIP SPST 25MA 24V
Sandelyje: 5630 pcs
parsisiųsti:
RFQ
GDB04S
GDB04S
parsisiųsti:
GDB-630MA
GDB-630MA
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
parsisiųsti: GDB-630MA.pdf
GDB-5A
GDB-5A
parsisiųsti: GDB-5A.pdf
GDB06
GDB06
GDB-50MA
GDB-50MA
parsisiųsti: GDB-50MA.pdf
GDB02
GDB02
GDB-500MA
GDB-500MA
parsisiųsti: GDB-500MA.pdf
GDB-8A
GDB-8A
parsisiųsti: GDB-8A.pdf
GDB-6.3A
GDB-6.3A
parsisiųsti: GDB-6.3A.pdf
GDB-80MA
GDB-80MA
parsisiųsti: GDB-80MA.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus