GDB-630MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GDB-630MA
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Duomenų lapai: GDB-630MA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
GDB-630MA specifikacijos
Dalies numeris GDB-630MA Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas BUSS SMALL DIMENSION FUSE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 17418 pcs Duomenų lapas GDB-630MA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GDB Atsakymo laikas Fast
Pakuotė - Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 0.35
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.2 Ohms Dabartinis įvertinimas 630mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai VDE, UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GDB04
GDB04
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: SWITCH ROCKER DIP SPST 25MA 24V
Sandelyje: 5630 pcs
parsisiųsti:
RFQ
GDB-4A
GDB-4A
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Sandelyje: 20316 pcs
parsisiųsti: GDB-4A.pdf
RFQ
GDB02
GDB02