GDB-500MA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GDB-500MA
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Duomenų lapai: GDB-500MA.pdf
  • Pranešimas
GDB-500MA specifikacijos
Dalies numeris GDB-500MA Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas BUSS SMALL DIMENSION FUSE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 18371 pcs Duomenų lapas GDB-500MA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GDB Atsakymo laikas Fast
Pakuotė - Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 0.18
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.26 Ohms Dabartinis įvertinimas 500mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A