FL11T200
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FL11T200
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE LINK 200A 27KVAC
Duomenų lapai: 1.FL11T200.pdf2.FL11T200.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 593 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 593 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
FL11T200 specifikacijos
Dalies numeris FL11T200 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE LINK 200A 27KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 593 pcs Duomenų lapas 1.FL11T200.pdf2.FL11T200.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 27kV Dydis / Matmenys 1.000" Dia x 23.00" L (25.40mm x 584.20mm)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Fuse Link
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 200A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa -
Patvirtinimai - Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FL11T30
FL11T30
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE LINK 30A 27KVAC
Sandelyje: 3512 pcs
parsisiųsti: FL11T30.pdf
RFQ
FL11T20
FL11T20
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE LINK 20A 27KVAC