FL11T100
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FL11T100
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE LINK 100A 27KVAC
Duomenų lapai: 1.FL11T100.pdf2.FL11T100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
  • Pranešimas
FL11T100 specifikacijos
Dalies numeris FL11T100 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE LINK 100A 27KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1874 pcs Duomenų lapas 1.FL11T100.pdf2.FL11T100.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 27kV Dydis / Matmenys 0.750" Dia x 23.00" L (19.05mm x 584.20mm)
Serija Edison™ Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Fuse Link
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Fuse Link
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 100A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa -
Patvirtinimai - Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FL11T1
FL11T1
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE LINK 1A 27KVAC