FL11T140
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FL11T140
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE LINK 140A 27KVAC
Duomenų lapai: 1.FL11T140.pdf2.FL11T140.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 650 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 650 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
FL11T140 specifikacijos
Dalies numeris FL11T140 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE LINK 140A 27KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 650 pcs Duomenų lapas 1.FL11T140.pdf2.FL11T140.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 27kV Dydis / Matmenys 1.000" Dia x 23.00" L (25.40mm x 584.20mm)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Fuse Link
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 140A