BSPM1400WE
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BSPM1400WE
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN
Duomenų lapai: BSPM1400WE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 921 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 921 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
BSPM1400WE specifikacijos
Dalies numeris BSPM1400WE Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 921 pcs Duomenų lapas BSPM1400WE.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 400V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module, Plug-In Terminal Block
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 585V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 440V
Energija - Išsamus aprašymas 400V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block