BSPM1600TN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BSPM1600TN
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas VARISTOR 480V 30KA MOD PLUG-IN
Duomenų lapai: BSPM1600TN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 677 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 677 pcs
  • Pranešimas
BSPM1600TN specifikacijos
Dalies numeris BSPM1600TN Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas VARISTOR 480V 30KA MOD PLUG-IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 677 pcs Duomenų lapas BSPM1600TN.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 480V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module, Plug-In Terminal Block
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 600V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 600V
Energija - Išsamus aprašymas 480V 30kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block