BSPM1320TN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BSPM1320TN
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN
Duomenų lapai: BSPM1320TN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 918 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 918 pcs
  • Pranešimas
BSPM1320TN specifikacijos
Dalies numeris BSPM1320TN Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 918 pcs Duomenų lapas BSPM1320TN.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 230V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module, Plug-In Terminal Block
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 420V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V
Energija - Išsamus aprašymas 230V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block