BK/GBB-V-30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GBB-V-30-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/GBB-V-30-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CERM 30A 250VAC/125VDC 3AB
Duomenų lapai: BK/GBB-V-30-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
BK/GBB-V-30-R specifikacijos
Dalies numeris BK/GBB-V-30-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CERM 30A 250VAC/125VDC 3AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9114 pcs Duomenų lapas BK/GBB-V-30-R.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Serija GBB
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Kiti vardai BK-GBB-V-30-R
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.00206 Ohms Dabartinis įvertinimas 30A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 10kA
Patvirtinimai CSA, UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BK/GBB-V-9-R
BK/GBB-V-9-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CERM 9A 250VAC 125VDC 3AB
Sandelyje: 7838 pcs
parsisiųsti: BK/GBB-V-9-R.pdf
RFQ
BK/GBB-V-6-R
BK/GBB-V-6-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CERM 6A 250VAC/125VDC 3AB
Sandelyje: 7704 pcs
parsisiųsti: BK/GBB-V-6-R.pdf
RFQ
BK/GBB-V-4-R
BK/GBB-V-4-R
apibūdinimas: FUSE CERM 4A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-4-R.pdf
BK/GBB-V-15-R
BK/GBB-V-15-R
apibūdinimas: FUSE CERM 15A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-15-R.pdf
BK/GBB-V-2-R
BK/GBB-V-2-R
apibūdinimas: FUSE CERM 2A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-2-R.pdf
BK/GBB-V-7-R
BK/GBB-V-7-R
apibūdinimas: FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-7-R.pdf
BK/GBB-V-25-R
BK/GBB-V-25-R
apibūdinimas: FUSE CERM 25A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-25-R.pdf
BK/GBB-V-20-R
BK/GBB-V-20-R
apibūdinimas: FUSE CERM 20A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-20-R.pdf
BK/GBB-V-8-R
BK/GBB-V-8-R
apibūdinimas: FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-8-R.pdf
BK/GBB-V-5-R
BK/GBB-V-5-R
apibūdinimas: FUSE CERM 5A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-5-R.pdf
BK/GBB-V-3-R
BK/GBB-V-3-R
apibūdinimas: FUSE CERM 3A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-3-R.pdf
BK/GBB-V-12-R
BK/GBB-V-12-R
apibūdinimas: FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-12-R.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus