BK/GBB-V-25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GBB-V-25-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/GBB-V-25-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CERM 25A 250VAC/125VDC 3AB
Duomenų lapai: BK/GBB-V-25-R.pdf
  • Pranešimas
BK/GBB-V-25-R specifikacijos
Dalies numeris BK/GBB-V-25-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CERM 25A 250VAC/125VDC 3AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7905 pcs Duomenų lapas BK/GBB-V-25-R.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Serija GBB
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Kiti vardai BK-GBB-V-25-R
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.00252 Ohms Dabartinis įvertinimas 25A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 10kA
Susiję produktai
BK/GBB-V-10-R
BK/GBB-V-10-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
Sandelyje: 8812 pcs
parsisiųsti: BK/GBB-V-10-R.pdf
RFQ
BK/GBB-V-7-R
BK/GBB-V-7-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB
Sandelyje: 8314 pcs
parsisiųsti: BK/GBB-V-7-R.pdf
RFQ
BK/GBB-V-12-R
BK/GBB-V-12-R
apibūdinimas: FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-12-R.pdf
BK/GBB-V-4-R
BK/GBB-V-4-R
apibūdinimas: FUSE CERM 4A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-4-R.pdf
BK/GBB-V-6-R
BK/GBB-V-6-R
apibūdinimas: FUSE CERM 6A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-6-R.pdf
BK/GBB-V-15-R
BK/GBB-V-15-R
apibūdinimas: FUSE CERM 15A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-15-R.pdf
BK/GBB-V-1-R
BK/GBB-V-1-R
apibūdinimas: FUSE CERM 1A 250VAC/125VDC 3AB
BK/GBB-V-2-R
apibūdinimas: FUSE CERM 2A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-2-R.pdf
BK/GBB-V-30-R
BK/GBB-V-30-R
apibūdinimas: FUSE CERM 30A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-30-R.pdf
BK/GBB-V-5-R
BK/GBB-V-5-R
apibūdinimas: FUSE CERM 5A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-5-R.pdf
BK/GBB-V-3-R
BK/GBB-V-3-R
apibūdinimas: FUSE CERM 3A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-3-R.pdf
BK/GBB-V-20-R
BK/GBB-V-20-R
apibūdinimas: FUSE CERM 20A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-20-R.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus