BK/GBB-V-20-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/GBB-V-20-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CERM 20A 250VAC/125VDC 3AB
Duomenų lapai: BK/GBB-V-20-R.pdf
  • Pranešimas
BK/GBB-V-20-R specifikacijos
Dalies numeris BK/GBB-V-20-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CERM 20A 250VAC/125VDC 3AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7596 pcs Duomenų lapas BK/GBB-V-20-R.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Serija GBB
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Kiti vardai BK-GBB-V-20-R
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0728 Ohms Dabartinis įvertinimas 20A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 200A AC, 110kA DC
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CERM 3A 250VAC/125VDC 3AB
Sandelyje: 7779 pcs
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CERM 1A 250VAC/125VDC 3AB
Sandelyje: 8017 pcs
parsisiųsti: BK/GBB-V-1-R.pdf
RFQ
BK/GBB-V-4-R
BK/GBB-V-4-R
apibūdinimas: FUSE CERM 4A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-4-R.pdf
BK/GBB-V-6-R
BK/GBB-V-6-R
apibūdinimas: FUSE CERM 6A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-6-R.pdf
BK/GBB-V-10-R
BK/GBB-V-10-R
apibūdinimas: FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-10-R.pdf
BK/GBB-9-R
BK/GBB-9-R
apibūdinimas: FUSE CERM 9A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-9-R.pdf
BK/GBB-V-5-R
BK/GBB-V-5-R
apibūdinimas: FUSE CERM 5A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-5-R.pdf
BK/GBB-V-15-R
BK/GBB-V-15-R
apibūdinimas: FUSE CERM 15A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-15-R.pdf
BK/GBB-V-25-R
BK/GBB-V-25-R
apibūdinimas: FUSE CERM 25A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-25-R.pdf
BK/GBB-V-2-R
BK/GBB-V-2-R
apibūdinimas: FUSE CERM 2A 250VAC/125VDC 3AB
parsisiųsti: BK/GBB-V-2-R.pdf
BK/GBB-V-12-R
BK/GBB-V-12-R
apibūdinimas: FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB