BDFLNF60-F
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BDFLNF60-F
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas SWITCH DISCONN FLANGE 60A 3POS
Duomenų lapai: BDFLNF60-F.pdf
  • Pranešimas
BDFLNF60-F specifikacijos
Dalies numeris BDFLNF60-F Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas SWITCH DISCONN FLANGE 60A 3POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4558 pcs Duomenų lapas BDFLNF60-F.pdf
Įtampa 200V, 208V, 240V, 480V, 600V Įveskite Switch
Serija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis 60A