BDFLNF30-F
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BDFLNF30-F
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas SWITCH DISCONN FLANGE 30A 3POS
Duomenų lapai: BDFLNF30-F.pdf
  • Pranešimas
BDFLNF30-F specifikacijos
Dalies numeris BDFLNF30-F Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas SWITCH DISCONN FLANGE 30A 3POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4892 pcs Duomenų lapas BDFLNF30-F.pdf
Įtampa 200V, 208V, 240V, 480V, 600V Įveskite Switch
Serija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis 30A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BDFLNF175-S
BDFLNF175-S
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: SWITCH DISCONNECT SIDE OP 175A
Sandelyje: 3987 pcs
parsisiųsti: BDFLNF175-S.pdf
RFQ
ER4-30J3PB
ER4-30J3PB
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: SWITCH COMPONENT HANDLE BLACK
Sandelyje: 141 pcs
parsisiųsti: ER4-30J3PB.pdf
RFQ
BDH79
BDH79
apibūdinimas: HANDLE DIRECT MNT 50MM BLACK
Sandelyje: 4743 pcs
parsisiųsti: BDH79.pdf
BDZW95
BDZW95
apibūdinimas: SHAFT EXTENSION COUPLER 12MM