BDFLNF100-F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BDFLNF100-F
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas SWITCH DISCONN FLANGE 100A 3POS
Duomenų lapai: BDFLNF100-F.pdf
  • Pranešimas
BDFLNF100-F specifikacijos
Dalies numeris BDFLNF100-F Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas SWITCH DISCONN FLANGE 100A 3POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4793 pcs Duomenų lapas BDFLNF100-F.pdf
Įtampa 200V, 208V, 240V, 480V, 600V Įveskite Switch
Serija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis 100A