80NHG02B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 80NHG02B
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 80A 500VAC/250VDC
Duomenų lapai: 80NHG02B.pdf
  • Pranešimas
80NHG02B specifikacijos
Dalies numeris 80NHG02B Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 80A 500VAC/250VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1067 pcs Duomenų lapas 80NHG02B.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 2.953" L x 2.047" W x 2.165" H (75.00mm x 52.00mm x 55.00mm) Serija -
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 80A