80NHG01B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 80NHG01B
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 80A 500VAC/250VDC
Duomenų lapai: 80NHG01B.pdf
  • Pranešimas
80NHG01B specifikacijos
Dalies numeris 80NHG01B Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 80A 500VAC/250VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1512 pcs Duomenų lapas 80NHG01B.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 2.953" L x 1.181" W x 1.969" H (75.00mm x 30.00mm x 50.00mm) Serija -
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 80A
Klasė NH Breaking Capacity @ nominalus įtampa 120kA
Patvirtinimai VDE Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
80NHM00B-690
80NHM00B-690
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: NH FUSE 80A 690V AM SIZE 00
Sandelyje: 1235 pcs
parsisiųsti: 80NHM00B-690.pdf
RFQ
80NH1M
80NH1M
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE SQUARE 80A 500VAC/250VDC