80NHG000B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 80NHG000B
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 80A 500VAC/250VDC
Duomenų lapai: 80NHG000B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
80NHG000B specifikacijos
Dalies numeris 80NHG000B Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 80A 500VAC/250VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3081 pcs Duomenų lapas 80NHG000B.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 2.126" L x 0.827" W x 1.693" H (54.00mm x 21.00mm x 43.00mm) Serija -
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Rectangular, Blade Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 9800 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Square
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 80A