355NHG2B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 355NHG2B
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 355A 500VAC/250VDC
Duomenų lapai: 355NHG2B.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 758 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
  • Pranešimas
355NHG2B specifikacijos
Dalies numeris 355NHG2B Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 355A 500VAC/250VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 758 pcs Duomenų lapas 355NHG2B.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 2.953" L x 2.362" W x 2.480" H (75.00mm x 60.00mm x 63.00mm) Serija -
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Rectangular, Blade Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 446500 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Square
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 355A