355NHG1B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 355NHG1B
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 355A 440VAC RECT
Duomenų lapai: 355NHG1B.pdf
  • Pranešimas
355NHG1B specifikacijos
Dalies numeris 355NHG1B Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 355A 440VAC RECT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1255 pcs Duomenų lapas 355NHG1B.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 440V Dydis / Matmenys 2.953" L x 1.575" W x 2.165" H (75.00mm x 40.00mm x 55.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Rectangular, Blade
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 320000
Saugiklių tipas Square funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 355A Klasė NH