355NHG03B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 355NHG03B
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 355A 500VAC/250VDC
Duomenų lapai: 355NHG03B.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 716 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 716 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
355NHG03B specifikacijos
Dalies numeris 355NHG03B Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 355A 500VAC/250VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 716 pcs Duomenų lapas 355NHG03B.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 2.953" L x 2.362" W x 2.480" H (75.00mm x 60.00mm x 63.00mm) Serija -
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Rectangular, Blade Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 446500 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Square
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 355A
Klasė NH Breaking Capacity @ nominalus įtampa 120kA
Patvirtinimai VDE Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
355P5P2
355P5P2
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: CABLE R/A MALE-STR MALE 5POS 2M
Sandelyje: 2885 pcs
parsisiųsti: 355P5P2.pdf
RFQ
355NH3G-690
355NH3G-690
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE SQUARE 355A 690VAC RECT
Sandelyje: 5928 pcs
parsisiųsti: 355NH3G-690.pdf
RFQ
355MT
355MT
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 355A 690VAC/500VDC