PVM4A203C01R00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVM4A203C01R00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PVM4A203C01R00
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 20K OHM 0.1W J LEAD TOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PVM4A203C01R00 specifikacijos
Dalies numeris PVM4A203C01R00 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 20K OHM 0.1W J LEAD TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5844 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±25% Nutraukimo stilius J Lead
Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.185" x 0.157" Face x 0.079" H (4.70mm x 4.00mm x 2.00mm)
Serija PVM4 Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 20 kOhms Galia (vatais) 0.1W, 1/10W
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai 490-8534-1
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas 20 kOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment