PVM4A104C01R00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVM4A104C01R00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PVM4A104C01R00
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 100K OHM 0.1W J LEAD TOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PVM4A104C01R00 specifikacijos
Dalies numeris PVM4A104C01R00 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 100K OHM 0.1W J LEAD TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5155 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±25% Nutraukimo stilius J Lead
Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.185" x 0.157" Face x 0.079" H (4.70mm x 4.00mm x 2.00mm)
Serija PVM4 Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 100 kOhms Galia (vatais) 0.1W, 1/10W
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai 490-8533-1
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas 100 kOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PVM-5
PVM-5
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 5A 600VDC
Sandelyje: 4077 pcs
parsisiųsti: PVM-5.pdf
RFQ
PVM4A103D01R00
PVM4A103D01R00
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Sandelyje: 5983 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PVM4A103C01R00
PVM4A103C01R00
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TRIMMER 10K OHM 0.1W J LEAD TOP
parsisiųsti:
PVM-8
PVM-8
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 8A 600VDC
parsisiųsti: PVM-8.pdf
PVM-9
PVM-9
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 9A 600VDC
parsisiųsti: PVM-9.pdf
PVMS0705D3120
PVMS0705D3120
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: LABEL 7"X5" RED/BLACK/WHITE
parsisiųsti: PVMS0705D3120.pdf
PVM4A203C01R00
PVM4A203C01R00
apibūdinimas: TRIMMER 20K OHM 0.1W J LEAD TOP
PVM-6
PVM-6
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 6A 600VDC
parsisiųsti: PVM-6.pdf
PVM4A502C01R00
PVM4A502C01R00
apibūdinimas: TRIMMER 5K OHM 0.1W J LEAD TOP
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: LABEL 5"X3.5" RED/BLACK/WHITE
parsisiųsti: PVMS0503D3120.pdf
PVM-7
PVM-7
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 7A 600VDC
parsisiųsti: PVM-7.pdf
PVM4A102C01R00
PVM4A102C01R00
apibūdinimas: TRIMMER 1K OHM 0.1W J LEAD TOP
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus