PVM4A102C01R00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVM4A102C01R00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PVM4A102C01R00
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 1K OHM 0.1W J LEAD TOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PVM4A102C01R00 specifikacijos
Dalies numeris PVM4A102C01R00 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 1K OHM 0.1W J LEAD TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5790 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±25% Nutraukimo stilius J Lead
Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.185" x 0.157" Face x 0.079" H (4.70mm x 4.00mm x 2.00mm)
Serija PVM4 Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 1 kOhms Galia (vatais) 0.1W, 1/10W
Pakuotė Original-Reel® Kiti vardai 490-8530-6
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas 1 kOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PVM-8
PVM-8
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 8A 600VDC