PM75-331K-RC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM75-331K-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 400MA 1.2 OHM
Duomenų lapai: PM75-331K-RC.pdf
  • Pranešimas
PM75-331K-RC specifikacijos
Dalies numeris PM75-331K-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 330UH 400MA 1.2 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 163935 pcs Duomenų lapas PM75-331K-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" Dia (7.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija PM75
Reitingai - Q @ Freq 12 @ 796kHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.209" (5.30mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 5MHz
Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.2 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1.2 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 400mA Dabartinis - sodrumas 580mA