PM75-330K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM75-330K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD
Duomenų lapai: PM75-330K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PM75-330K specifikacijos
Dalies numeris PM75-330K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6006 pcs Duomenų lapas PM75-330K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija PM75
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai PM75330K Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz Induktyvumas 33µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.209" (5.30mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 15MHz
Išsamus aprašymas 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 130 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 130 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.2A Dabartinis - sodrumas -