PM75-271K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM75-271K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 270UH 420MA 1.11 OHM
Duomenų lapai: PM75-271K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PM75-271K specifikacijos
Dalies numeris PM75-271K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 270UH 420MA 1.11 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5239 pcs Duomenų lapas PM75-271K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija PM75
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai PM75271K Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 270µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.209" (5.30mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 4MHz
Išsamus aprašymas 270µH Unshielded Wirewound Inductor 420mA 1.11 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1.11 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 420mA Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PM75-220K-RC
PM75-220K-RC
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 22UH 1.5A 110 MOHM SMD
Sandelyje: 171157 pcs
parsisiųsti: PM75-220K-RC.pdf
RFQ
PM75-271K-RC
PM75-271K-RC
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 270UH 420MA 1.1 OHM