PM75-150K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM75-150K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 1.8A 90 MOHM SMD
Duomenų lapai: PM75-150K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PM75-150K specifikacijos
Dalies numeris PM75-150K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 15UH 1.8A 90 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5720 pcs Duomenų lapas PM75-150K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Kiti vardai PM75150K Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz Induktyvumas 15µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.209" (5.30mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 22MHz
Išsamus aprašymas 15µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 90 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 90 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.8A Dabartinis - sodrumas -