PM75-121K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM75-121K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 120UH 660MA 470 MOHM
Duomenų lapai: PM75-121K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PM75-121K specifikacijos
Dalies numeris PM75-121K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 120UH 660MA 470 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5913 pcs Duomenų lapas PM75-121K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Kiti vardai PM75121K Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 120µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.209" (5.30mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 7MHz
Išsamus aprašymas 120µH Unshielded Wirewound Inductor 660mA 470 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 470 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 660mA Dabartinis - sodrumas -