PM75-181K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM75-181K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 180UH 510MA 710 MOHM
Duomenų lapai: PM75-181K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PM75-181K specifikacijos
Dalies numeris PM75-181K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 180UH 510MA 710 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6003 pcs Duomenų lapas PM75-181K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Kiti vardai PM75181K Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 180µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.209" (5.30mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 5MHz
Išsamus aprašymas 180µH Unshielded Wirewound Inductor 510mA 710 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 710 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 510mA Dabartinis - sodrumas -